1 | Bartoszewski Jaros³aw | DYREKTOR j. polski, j. niemiecki, wychowawca internatu |
2 | Prabucki Janusz | WICEDYREKTOR fizyka, informatyka, przyroda |
3 | Ratkowski Tomasz | KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO produkcja zwierzêca, |
4 | Siekierzyñska Emilia | KIEROWNIK INTERNATU wychowawca internatu |
5 | Sobiecki Tadeusz | organizacja w produkcji rolniczej, technika w rolnictwie, dzia³alnoœæ gospodarcza w gast. |
6 | Borys Tadeusz | maszyny rolnicze, pojazdy rolnicze, nauka jazdy kat. B, zajêcia praktyczne |
7 | Ciskowska Anna | biologia, biologia i ekologia, przyroda, WD¯ |
8 | Hebel Sebastian | podstawy ekonomii, ekonomika agrobiznesu, zarz±dzanie firm±, elementy rachunkowo¶ci, podstawy przedsiêbiorczo¶ci, wychowawca internatu |
9 | Duchnicz Tomasz | PEDAGOG SZKOLNY, edukacja dla bezpieczeñstwa, bezpieczeñstwo publiczne |
10 | Gajdamowicz Beata | j. niemiecki |
11 | Grzebiñska Barbara | historia, wos, wok, geografia |
12 | Olkowska Daria | roœliny ozdobne, projektowanie obiektów AK, zajêcia praktyczne z AK, |
13 | Woźniak Olga | ro¶liny ozdobne, podstawy projektowania w architekturze, ochrona i kszta³towane krajobrazu |
14 | Labudda Anna | chemia, matematyka, analiza ¿ywności |
15 | G³odek Miros³aw | informatyka |
16 | Majewska Alicja | religia, etyka |
17 | Zybura Monika | jêzyk rosyjski, wychowawca internatu |
18 | Matura Marek | jezyk angielski |
19 | Murawski Andrzej | podstawy przedsiêbiorczo¶ci, przedsiêbiorczo¶æ, przedsiêbiorczo¶æ w gospodarce rynkowej, zajêcia praktyczne |
20 | Murawska Gra¿yna | technologia gastronomiczna z towaroznastwem, przetwórstwo spo¿ywcze, technika w przetwórstwie spo¿ywczym, podstawy rachunkowo¶ci gastronomicznej, zajêcia praktyczne |
21 | Opaliñski Krzysztof | mechanizacja rolnictwa, zajêcia praktyczne |
22 | Paczkowska Agata | BIBLIOTEKARZ, j. angielski |
23 | Plichta Halina | produkcja ro¶linna, zajêcia praktyczne |
24 | Paździerska Iwona | wychowanie fizyczne |
25 | Komorowski Rafa³ | ochrona lasu, hodowla lasu, u¿ytkowanie lasu, zajêcia praktyczne |
26 | ¯muda Trzebiatowska Ma³gorzata | matematyka, wychowawca internatu |
27 | Spadik Grzegorz | nauka jazdy kat. T, przepisy ruchu drogowego, zajêcia praktyczne |
28 | Wojszko Zbigniew | historia, wos, podst. konstrukcji maszyn, rysunek techniczny, historia i spo³eczeñstwo |
29 | ¯emajtis Grzegorz | wychowanie fizyczne |
30 | Truchliñski Dariusz | j. polski |
31 | Wojszko Ewa | wychowawca internatu, pr. tech. w gastr. |
32 | Woliñska Monika | wychowanie fizyczne |
33 | Kluge-Wojciechowska Karolina | wychowawca internatu |
34 | M³yñski Eugeniusz | zajêcia praktyczne, nauka jazdy kat. B |
35 | Piernicka-Szadkowska Angelika | jêzyk angielski |
36 | Parol Tomasz | systemy energetyki odnawialnej, geografia | 37 | Prząda Joanna | matematyka, wychowawca internatu |
38 | Januchta S³awomira | jêzyk niemiecki | 39 | Krzykowska Kornelia | jêzyk polski |
40 | Reszka S³awomir | informatyka | 41 | Sza³apata Marek | wychowanie fizyczne - sztuki walki |
42 | Molak Przemys³aw | jêzyk angielski | 43 | Matysiak Barbara | jêzyk angielski |